preloader
Scroll to top
© 2018, Sinemarka | İnteraktif Medya Ajansı
Paylaş

Blog


Kategori

Neden Mobil Uyumlu Bir Web Siteniz Olmalı?

Neden Mobil Uyumlu Bir Web Siteniz Olmalı?

Google’ın algoritma güncellemeleri, arama sonuçlarını artırıyor ve internet tiyatrosunu bile yeni optimizasyon teknikleri için kafalarını karıştırıyor. Ancak, geçtiğimiz iki yılda, Google güncellemeyle uyumlu, bir web sitesinin mobil dostu olmasından başka hiçbir şeye odaklanmadı. Mobilegeddon algoritması güncellemesinden 2015 yılında lansmanı beklenen mobil ilk endekslemeye kadar, Google’ın web sitenizin daha mobil uyumlu olmasını istediği kesin.

Sinemarka 10 Şubat 2019
Doğru Web Sitesi Tasarım Şirketlerini Seçmek için 8 Adım

Doğru Web Sitesi Tasarım Şirketlerini Seçmek için 8 Adım

İnternetin her yerde olması, şirketlerin zorlu rekabet ortamında ayakta kalabilmeleri için sanal bir kimlik oluşturmalarını vazgeçilmez hale getirdi. Bunu bir zorunluluk olarak görmekten ziyade, fiziksel sınırlarınızın ötesine geniş bir erişim alanı geliştirme ve daha büyük bir müşteri tabanı oluşturma ve daha fazla iş getirme fırsatını değerlendirin.

Sinemarka 8 Şubat 2019
Shortcuts Designer - Tasarımcılar İçin Uygulama Kısayolları

Shortcuts Designer - Tasarımcılar İçin Uygulama Kısayolları

Shortcuts.design, bir tasarımcının bilmek istediği her kısayolu, tüm tasarım paketlerini tek bir yerde ve basit ve net bir şekilde listeleyen küçük bir web sitesidir. Yeni tasarımcılara geçtiğinizde veya yalnızca tekrar eden eylemler için bir referans isterseniz, tasarımcıların iş akışlarını hızlandırmak için çok yararlıdır!

Sinemarka 10 Ocak 2018